میدان یکم شهران - تقاطع بشناسان - پلاک 43 ساختمان رویال واحد 18

تهران

جزئیات مقاله

1401-02-30

هیدرودرمی چیست و برای پوست چه استفاده هایی دارد ؟

پوست شما برای اینکه سالم و شاد باشد نیاز به تغذیه دارد، اما برخی از درمان های لایه برداری ممکن است برای کسانی که پوست حساسی دارند بسیار خشن باشد. هیدرودرمی  جایگزینی مناسبی برای مراقبت از پوست است. آب به آرامی لایه بیرونی پوست را می شکنند تا بافت پوست صاف تر و یکدست تر نماید .  ما از این درمان آرامش‌بخش فوق‌العاده برای رفع مشکلات مختلف در انواع پوست برای ترمیم پوست پیری، لکه‌دار، کدر یا تغییر رنگ استفاده می‌کنیم.

مزایای هیدرودرم چیست ؟  فوراً پوست فرسوده، کم آب و فرورفته را احیا و تغذیه می کند. ظاهر خطوط و چین و چروک را کاهش می دهد و رنگ پوست را روشن تر

می کند. درمان و کاهش سرخی پوست و بهبود آکنه و زخم آکنه,  به حداقل رساندن ظاهر منافذ بزرگ پوست و ظاهر پوستی که در اثر آفتاب آسیب دیده و دچار آفتاب سوختگی شده است را بهبود می بخشد .

سلول های مرده پوست را کاملا لایه برداری کرده و باعث تولید کلاژن و الاستین جدید می شود.

چه کسی کاندید هیدرودرم ابریژن است؟ ما درمان هیدرودرم شما را برای تکمیل نوع پوست شما پیشنهاد می کنیم .  خواه با پوست مستعد آکنه، پوست حساس، یا نیاز به ضد پیری دست و پنجه نرم میکنید، ما می توانیم به شما کمک کنیم تا پوستی سالم داشته باشید . هیدرودرمی  برای هر نوع پوست، جنسیت و سن ایده آل است. با این حال، به ویژه برای کسانی که دارای موارد زیر هستند مفید است: پوست کدر که نیاز به روشن شدن دارد خطوط و چین و چروک های ریز آکنه متوسط ​​و اسکار آکنه پوستی که نیاز به صاف کردن و آبرسانی دارد مناطق دارای رنگدانه یا قهوه ای پوست حساس. یا هر نوع پوستی که داشته باشید . 

آیا شما علاقه مند به جوانسازی پوست خود با هیدرودرمی هستید؟ 

برای تعیین وقت و مشاوره با شماره 09058654188 تماس بگیرید .